MAREC MESEC DRUŽINE

Pri Gobicah smo tudi letos marec posvetili našim družinam. Šteli smo družinske člane in jih poimenovali, prebrali pa smo tudi pravljici Rad te imam mamica! in Rad te imam, očka!.

 

Za 8. marec so mamice dobile rožico, ki smo jo naredili iz barvnega papirja. Atiji pa so za 10. marec dobili avto, ki smo ga naredili iz škatlic in zamaškov. Proti koncu meseca pa nas je čakal še zadnji praznik – materinski dan. V vrtcu so otroci narisali vse družinske člane in jih prilepili vsak v svojo hišico iz papirja. Dobili pa so tudi „domačo nalogo“, da za materinski dan mamici in atiju dajo poljubček.

Ob materinskem dnevu pa smo razveselili tudi varovance Trubarjevega doma upokojencev. V petek, 24. 3. 2017, smo jim pripravili kratek nastop. Zapeli smo jim pesmici Hip hura in Avto od šefa ter zaplesali ob pesmi Ti moja rožica. Z „odra“ so nas pospremili z aplavzom, nasmehom, zadovoljstvom in tudi kakšno solzico. V zahvalo smo dobili čokolado in sok. Za nami so nastopali še učenci POŠ Loka.

Upamo, da boste mesec družine tudi vi zaključili s pozitivnimi mislimi in nasmehom.

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost