BABICE IN DEDKI NA OBISKU

V sredo, 5. 4. 2017, smo v enoto Bibarija, oddelka Bibe in Gobice, povabili na obisk babice in dedke. Za njih smo pripravili ustvarjalno delavnico. Pri Bibah so izdelovali zajčke iz papirja in lončkov, pri Gobicah pa košarice iz papirja in piščančke iz embalaže od »kinder« jajčk. Staršem in otrokom bi se radi zahvalili, da so doma poiskali res veliko »jajčk«, zato so bile lahko naše piščančje družine kar številčne. Otroci so se obiska zelo razveselili. Ko smo z izdelovanjem zaključili, smo stare starše povabili v igralnico oddelka Bibe. »Ta veliki otroci« – Gobice, smo jim zapeli pesmici Hip hura in Avto od šefa ter zaplesali ob glasbi Ti moja rožica. Na koncu smo se še posladkali s keksi in sokom in se babicam in dedkom zahvalili za obisk. Za nekaj otrok je bil ta dan še posebej drugačen, saj so lahko odšli s svojimi starimi starši domov.

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost