POLŽKI NA OBISKU V LOKI

V petek, 12. 5. 2017, so nas obiskali otroci iz oddelka Polžki. Počakali smo jih na železniški postaji, ko so se z vlakom pripeljali iz Sevnice. Skupaj smo se odpravili proti vrtcu, kjer smo na igrišču najprej skupaj malicali, nato pa so se otroci igrali na igrišču. Dričali so se po toboganu, plezali po plezalu in drevesu, se gugali na gugalnici in tekali po igrišču. Najbolj jim je bila zanimiva velika okrogla gugalnica z mrežo na katero gre lahko več otrok in so na njej »Polžki« preživeli res veliko časa. Ob zaključku našega druženja smo se Polžkom zahvalili za obisk in jim zaželeli srečno pot nazaj v Sevnico.

P.S. Polžki so nas povabili na obisk v Sevnico…mogoče jim bomo obisk vrnili v mesecu juniju.

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost