OBISKALA NAS JE MUCA COPATARICA- ODDELEK SRČKI

 

»V mali vasi so majhne hiše in v vsaki hiši so otroci. V tej vasi je lep red…« (E. Peroci).  Zgodba o Muci Copatarici nas je v mesecu novembru popeljala v svet domišljije, redoljubja in zabave. Obiskala nas je lutka Muca Copatarica, s katero smo prepoznavali in razvrščali copate. Preko ustvarjanja, poslušanja zgodbe, ob različnih socialnih igrah in s prepevanjem pesmi smo dodobra spoznali zgodbo o Muci copatarici. Marjeta nam je pokazala pripomočke za šivanje, s katerimi je muci sešila čisto nove copatke.  Mi pa smo izdelali pretikanke- copatke, ki smo jih nato z volno zašili tako kot Muca Copatarica. Ob igri smo se naučili skrbeti za svoje copatke- pospravljati, sezuvati, obuvati in prepoznavati.

Muca nam je povedala, da nas bo kmalu spet obiskala. Mi pa smo ji obljubili, da bomo še naprej vestno in redno pospravljali svoje copatke. 

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost