Spoštovani starši !

Obveščamo vas, da je žal tudi v naš vrtec zašel virus COVID-19 in sicer gre za dva primera pri zaposlenem uslužbencu vrtca, ki sta v karanteni. Zaradi preventive pa je v karanteni še nekaj uslužbencev vrtca, s katerimi sta okužena bila v  kontaktu.  Po naših podatkih v delovnem času nihče od njih ni bil v rizičnem stiku z našimi varovanci, niti z vami, starši oziroma skrbniki, ki otroka pripeljete v varstvo in  ga pridete iskat. 

Obveščamo vas, da smo takoj obvestili Nacionalni inštitut za javno zdravje, ki je odredil vse potrebne ukrepe za preprečitev širjenja okužbe. V celoti sledimo navodilom inštituta in iskreno upamo, da preprečimo vse nadaljnje nevšečnosti.

Zagotavljamo, da smo svoje delo organizirali v skladu z navodili NIJZ in v skladu z zadnjimi ukrepi Vlade RS za zaščito pred širitvijo virusa. Naše delo z vašimi otroki ni okrnjeno in poteka nemoteno.

O prenehanju ukrepov NIJZ vas bomo obvestili.

Hvala za vaše razumevanje,  ostanite zdravi !

Ravnateljica Tanja Sorčan.

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost