Dr.Lucija Čok-Slovenska jezikovna politika – demokratična, odprta za večjezičnost, spoštljiva do medkulturnosti?

Tedenski pomenki o raznojezičnosti

(Weekly discussions on pluri-multilingualism)

Z veseljem vas vabimo na prvo, otvoritveno srečanje v okviru pomenkov,

ki bo potekalo v torek, 14. 9. 2021, ob 18.00.

Prvo srečanje bo izvedla projektna sodelavka Znanstveno-raziskovalnega središča Koper, dr. Lucija Čok, ki nam bo spregovorila o temi z naslovom Slovenska jezikovna politika – demokratična, odprta za večjezičnost, spoštljiva do medkulturnosti?

Tedenski pomenki bodo potekali v 2 delih. Prvi del, ki bo trajal 45-60 minut, bo namenjen predstavitvi predavateljice oz. predavatelja, drugi del, ki bo trajal 20-30 minut, pa bo namenjen vprašanjem gledalk in gledalcev.

Povezava na ZOOM-u za pomenke:

https://uni-lj-si.zoom.us/j/99895328463

Meeting ID: 998 9532 8463

Lepo vabljeni!

Petra Trlep, vzgojiteljica Koordinatorka projekta JeŠT, za Vrtec Ciciban Sevnica

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost