Tedenski pomenki o raznojezičnosti 3. SREČANJE

Tedenski pomenki o raznojezičnosti

3. SREČANJE

(Weekly discussions on pluri-multilingualism)

What to Consider Before Requesting an Additional Insured – Baker Romero &  Associates

Na tretjem srečanju bomo prisluhnili Steinar Nybøle,

direktorju norveškega nacionalnega centra za angleščino in druge jezike v izobraževanju na temo o tem ”kako spodbujati učence in študente pri učenju več jezikov v večjezičnem okolju – primeri z Norveške (How to encourage pupils and students to learn more languages in a multilingual environment: some examples from Norway)”.

Predavanje bo potekalo v angleščini,

med diskusijo pa bo spodbujana in zaželena tudi uporaba drugih jezikov.

Tedenski pomenki bodo potekali v 2 delih. Prvi del, ki bo trajal 45-60 minut, bo namenjen predstavitvi predavateljice oz. predavatelja, drugi del, ki bo trajal 20-30 minut, pa bo namenjen vprašanjem gledalk in gledalcev.

Povezava na ZOOM-u za pomenke:

https://uni-lj-si.zoom.us/j/99895328463

Meeting ID: 998 9532 8463

Lepo vabljeni!

Petra Trlep, vzgojiteljica

Koordinatorka projekta JeŠT, za Vrtec Ciciban Sevnica

Projekt Jeziki štejejo sofinancirata Evropski socialni sklad ter Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport.

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost