TEDEN OTROKA V ENOTI BIBARIJA – LOKA

Bil je sončen jesenski dan, sreda, v tednu otroka (3. – 7. 10. 2022) in pripravile smo popoldansko srečanje za otroke oddelkov Bibe in Zmajčki ter starše. Ob odhodu domov so otroke pričakale delavnica za ustvarjanje, poslikava obraza, gibalni poligon z jesenskimi živalmi ter sladko presenečenje. Imeli smo prijetno, sproščeno druženje v stilu slogana: Skupaj se imamo dobro. Otroci so izdelovali ježke iz slanega testa, na poligonu premagovali ovire ter prevažali buče, dijakinja Brina je risala motive na obraz in roke, pa tudi kakšno frizuro smo polepšali s kitkami. Za konec pa smo otrokom postregle s čajem ter sladkimi palačinkami.

                                                                                                                        Laura, Anica, Nuška in Tina

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost