IZDELOVANJE ADVETNIH VENČKOV S CVETLIČARKO VIKTORIJO

Na torkovo oblačno dopoldne smo v enoto Bibarija, oddelek Zmajčki povabili cvetličarko Viktorijo. Skupaj z njenimi spretnimi prsti smo izdelovali adventne venčke, ki jih bomo v sodelovanju s TD Loka postavili na ogled ob sprehajalni poti reke Save (Vencember).

Otroci so zelo uživali, ko so opazovali nastajanje prav posebnega prazničnega palčka, ki bo polepšal nas praznični decembrski skupni prostor. V zahvalo za njen trud, so ji otroci podarili majhno pozornost, ki so jo pripravili za njen prihod.

                                                                                                                  Zmajčki s Tino in Anico

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost