SRČKI: SREČANJE DEDKOV IN BABIC

V sredo, 12. aprila smo v oddelek Srčki povabili stare starše. Najprej smo jim zapeli naše najljubše pesmice ter se poigrali z našimi prstki- bibarije in prstne igre. Z veseljem so se nam pri petju pridružili tudi dedki in babice. Prijetno druženje smo nadaljevali na afaltnem igrišču vhoda Palčki, kjer smo se igrali s plohalom ( se z njim zavrteli, ga dvigovali ter se pod njim skrivali). Pripravili smo poligon, kjer smo s samokolnicami med stožci prevažali žoge, metali žoge na koš, se spuščali po toboganu ter se vozili s poganjalčki.. Na koncu srečanja smo za dedke in babice pripravili presenečenje, saj so jih otroci obdarili s svojim izdelkom.  Dedki in babice so se poveselili z vnučki in skupaj z njimi preživeli sončno in sproščeno popoldne. Zabavno druženje smo zaključili z željo, da se kmalu zopet snidemo.

Babice in dedki lahko popestrijo otrokov vsak dan,

še posebej pa obarvajo njegov čustveni svet in pustijo v spominu neprecenljive sledi.

(neznan avtor)

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost