KOLESARČKI V VRTCU CICIBAN SEVNICA

Program prometne vzgoje je pomembno področje tudi v Vrtcu Ciciban Sevnica.

V sredo, 25. 9. 2019 so otroci  sodelovali v programu Kolesarčki, kjer so izvajali dejavnosti na prometnem poligonu. Otroci so poslušali  navodila in v pogovoru z izvajalkami  pokazali veliko znanja. Najprej so si poligon  in vse prometne znake ogledali, nato pa so bili postavljeni v vlogo voznika. Pri vožnji so morali upoštevati znake, semafor in soudeležence v prometu. Sodelovali so tudi kot pešci in utrjevali svoje znanje pri prečkanju ceste. Dejavnost je bila otrokom všeč in prehitro jim je minila.

 

Martina Štefanič, vzgojiteljica oddelka Mravljic

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost