OBVESTILO ZA STARŠE

DATUM: 29.5.2020

 

OBVESTILO

S 1.6. 2020 po priporočilih NIJZ nadaljujemo s postopnim odpiranjem vrtcev, ob skrbnem spremljanju stanja in kakovostni izvedbi priporočenih ukrepov.

V vrtec lahko pridejo le zdrave osebe. Želimo vas opozoriti, da pri nas ukrepi za zmanjševanje možnosti okužbe še vedno veljajo.

Vlada Republike Slovenije je Državnemu zboru RS predložila že tretji interventni zakon – Zakon o interventnih ukrepih za omilitev in odpravo posledic epidemije Covid-19 (ZIUOOPE), v katerem je med drugim predvidena tudi oprostitev plačila staršev za vrtec, katerih otroci od 18. 5. do 30. 6. 2020 ne bodo obiskovali vrtca (79. člen predloga zakona). Starši, ki so se iz različnih razlogov odločili, da otrok ne vključijo v vrtec, imajo vrtec brezplačno.

V letošnjem šolskem letu ne bomo izvajali srečanj s starši, prav tako ne bo prireditve Srečno iz vrtca. Poskrbeli bomo za pestro dogajanje v dopoldanskem času, da bodo naši otroci doživeli vsaj delček tistega, kar smo za njih načrtovali.

 

Ravnateljica Tanja Sorčan

DATUM: 29.5.2020

 

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost