Tedenski pomenki o raznojezičnosti 8. SREČANJE

Tedenski pomenki o raznojezičnosti

8. SREČANJE

(Weekly discussions on pluri-multilingualism)

Vabimo na 8. srečanje tedenskih pomenkov projekta

”Jeziki štejejo – Language matter”,

ki bo jutri, v torek, 2. novembra. 2021, izjemoma ob 17.30,

na platformi ZOOM.

Osmo srečanje bo izvedla dr. Merel Keijzer, profesorica z  univerze v Groningenu (Nizozemska), naslov njenega predavanja pa se glasi: Language learning to promote healthy aging: the linguistic, socio-affective and cognitive effects of third-age language learning learning (Učenje jezika kot pot do zdravega staranja: jezikovni, družbeno-vedenjski in kognitivni učinki učenja jezika v tretjem starostnem obdobju). Predavanje bo potekalo v angleščini.   

Dogodek bo kot do sedaj potekal v 2 delih. Prvi del, ki bo trajal 45-60 minut, bo namenjen predstavitvi določene teme predavateljice, drugi del, ki bo trajal 20-30 minut, pa bo namenjen vprašanjem gledalk in gledalcev oziroma diskusiji na temo predavanja. Pomenek bo trajal do 19. ure.

Povezava na Zoom-u za pomenke bo ista kot vsak teden. Posredujemo jo spodaj: 

https://uni-lj-si.zoom.us/j/99895328463

Meeting ID: 998 9532 8463 

Vabljeni!

Petra Trlep, vzgojiteljica Koordinatorka projekta JeŠT, za Vrtec Ciciban Sevnica

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost