MEDNARODNI DAN PRIJAZNOSTI pri Zmajčkih

V soboto, 13.11.2021 smo praznovali mednarodni dan prijaznosti. V društvu Humanitarček so v ta namen pripravili vseslovensko gibanje naključne prijaznosti. Z otroki iz oddelka Zmajčki smo za Savo nabrali kamenčke in jih v igralnici ustvarjalno pobarvali. Pred tem smo se pogovarjali, kaj spoh pomeni biti prijazen? Otroci so dejali, da to pomeni: »Da si priden, da pomagaš prijatelju, da pri zajtrku razdeliš prtičke, da ne nagajaš…« V petek smo se odpravili na potep po Loki in »raznašali« kamenčke prijaznosti. Če ste ga slučajno kje našli, smo ga tja postavili z namenom- da vam polepša dan v teh »čudnih časih«. Predvsem ne smemo pozabiti- prijaznost nas nič ne stane. Lahko pa z prijazno besedo, dejanjem in nasmehom nekomu polepšamo dan.

Otroci iz oddelka Zmajčki, Laura in Anica

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost