Skupina Murenčki

Pozdravljeni!

Tukaj Murni. Veseli, ker prihaja pomlad, navihani, ker dobro rastemo in delovni, saj imamo radi novosti in izzive. Zavedamo se, da so med nami zelo bolni otroci, ki morda ne bodo ozdraveli. Radi bi jim poslali pogum in moč pri premagovanju in borbi za zdravje. Tako smo narisali risbice in jih poslali Društvu za pomoč neozdravljivo bolnim otrokom Viljem Julijan. Društvo neozdravljivo bolnim otrokom in njihovim staršem nudi  tako finančno – dobrodošle donacije – kot čustveno oporo. Murni smo srčna pisma prijateljstva poslali trem otrokom. Zavedamo se, da smo srečni, zdravi in veseli. Vsem bolnim želimo veliko veselih in navihanih trenutkov.

Lep sončen pozdrav, Mali in Veliki Murenčki.

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost